RUMELKA

KUCHYŇA AKO OD MAMIČKY

Príďte si k nám oddýchnuť po práci s kolegami alebo si užiť rodinný obed či večeru s priateľmi a nadýchnite sa domácej atmosféry a pohody! Naša útulná reštaurácia vás privíta s otvorenou náručou a jedálnym lístkom ako od mamičky. Vlastne nielen ako, pripravoval ho náš kuchár spolu s našimi maminami! K šťavnatým rebierkam, chrumkavému kolenu či domácemu hamburgeru si vychutnajte dobré pivo. Zrekonštruované priestory reštaurácie hravo pojmú 85 ľudí, v jarných a letných mesiacoch je otvorená aj terasa s ďalšími 45 miestami.

PUMELKA

TRADIČNÁ PIVÁREŇ V CENTRE MESTA

Pivárnička je najstaršou časťou Umelky. Chceme pre vás len to naj, a preto vám prinášame po celý rok obľúbené pivo Slovákov, ktoré sa podobne ako Umelka spája s bohatou históriou: čapovaný a tankový Staropramen. K výbornému pivu podávame domáce dobroty z nášho jedálneho lístka. Príďte do Pumelky a zažite pravú atmosféru tradičnej pivárne v centre mesta!

Pumelka je fajčiarska časť.

ZUMELKA

NAJVÄČŠIA ZÁHRADA V BRATISLAVE

V Zumelke sa budete cítiť ako na záhradnej gardenpárty. Živá hudba, špeciality z grilu, kopčeková zmzlina a veľa priateľov. V najhorúcejších letných dňoch vás príjemne schladia koruny vysokých stromov a tankové pivo Staropramen. Záhradná reštaurácia je otvorená od prvých jarných dní až do skorej jesene. Do Zumelky sa zmestí až 500 ľudí, preto je ako stvorená na rodinné a firemné oslavy či posedenia. V priestoroch sa nachádza aj detské ihrisko s trampolínou a šmykľavkou.